Згода на обробку персональних даних

Цим документом я висловлюю свою згоду на здійснення Оператором* з усіма персональними даними, вказаними мною при регістрації, таких дій: збір, накопичення, регістрація, зберігання, зміна, оновлення, використання і розширення (розповсюдження, реалізація, передача), знищення (дальше – Обробка).

Обробка персональних даних може здійсненнюватися Оператором на паперових та/або електронних носіях з можливим використанням сумісної обробки: автоматизованої та не автоматизованої.

Ціллю збирання та обробки персональних даних організації Оператора є направлення (відправка) на мою адресу спеціальних пропозицій, інформації стосовно нових товарів, послуг і рекламних акцій, інших дій, в рамках своєї діяльності, а також виконання Оператором своїх обов’язків переді мною, як покупцем товарів та/або послуг.

Я погоджуюсь з тим, що Оператор може передавати мої персональні дані третім особам, якщо така передача необхідна за для виконання Оператором своїх обов’язків перед мною, як покупцем товарів та/або послуг, а також при обробці персональних даних.

Я підтверджую свою згоду з всім вищевказаним, а також зобов'язуюсь дотримуватися Угоди користувача.

Оператор залишає за собою право змінювати правила Політики конфіденційності і Угоди користувача на свій розсуд.

*Оператор – ТОВ "Агріматіка".